Przyjaciele OSP Dobrzechów

Każdy z nas, jako strażak-ochotnik ryzykuje swoim zdrowiem i życiem ratując życie i mienie innych. Poświęcamy swój wolny czas na ciągłe doskonalenie się, dbanie o sprzęt, konieczne naprawy i remonty. Niestety nie zawsze to wystarcza. Potrzebny jest nowocześniejszy sprzęt i wposażenie, na które nas nie zawsze stać. I właśnie wtedy pomagają nam nasi przyjaciele. Na to miano zasługują te fimy, które starały się nam pomoć, w rózny sposób.

Podziękowania

Chcielyśmy w tym dziale serdecznie podziękować wsystkim ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób wspomogli naszą Jednostkę.

Przyjaciele OSP Dobrzechów

• Dziękujemy bardzo firmie Bruk-Bet Sp. z o.o. za udzielone wsparcie finansowe. Nasze podziękowania w szczególności kierujemy do Pana Prezesa Krzysztofa Witkowskiego

• Dzięki wsparciu Fundacji ORLEN - "Dar Serca" nasza jednostka wzbogaciła się, o jakże potrzebny sprzęt ochrony osobistej w postacji butów specjalnych gumowych, kominiarek niepalnych, rękawic strażackich a także drobnego sprzętu pomocniczego oraz z środków otrzymanych z Fundacji udało się zakupić i zainstalować system powiadamiania na komóki

• F.H.U. WOJAN udzielił nam wsparcia w postaci materiałów remontowo-budowlanych.

• Bank Spółdzielczy w Strzyżowie udzielił nam wsparcia finansowego, które pozwoliło na dofinansowanie zakupu 2 Mundurów galowych dla członków naszej OSP.Szczególne podziękowania za udzielone wsparcie składamy Panu Prezesowi Andrzejowi Raszce!!

• TRITON udzielił nam wsparcia w trakcie procesu tworzenia kalendarza strażackiego OSP Dobrzechów na rok 2012

Nasze dane

• Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzechowie