Witamy na stronie
OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W DOBRZECHOWIE

Ja,obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków strażaka-ochotnika, uroczyście ślubuję być ofiarnym i mężnym w ratowaniu zagrożonego życia ludzkiego i wszelkiego mienia nawet z narażeniem życia.

W służbie bliźnim

Szkolenie z pierwszej pomocy
W dniu 10 maja 2012 roku w salce budynku remizy OSP w Dobrzechowie odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Tematem szkolenia były podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy, prowadzenia reanimacji poszkodowanych z zatrzymanym krążeniem i oddechem, a także podstawowe zasady zabezpieczania osób poszkodowanych.
Galeria zdjęć tutaj

Dodano 16 May 2012 przez osp-dobrzechow

<< Poprzednie wiadomości 1 2 Następne wiadomości >>

Content Management Powered by CuteNews

1% podatku
Drodzy sympatycy OSP w Dobrzechowie jak co roku kierujemy prośbę do wszystkich, którzy identyfikują się z naszą jednostką o wspólne zaangażowanie w kampanię „1% podatku”.Jest to okazja dla nas wszystkich do wsparcia naszej jednostki poprzez odpis na naszą rzecz 1% podatku dochodowego w rocznych zeznaniach podatkowych PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39. Środki uzyskane z 1% za pośr...ednictwem Związku OSP RP wspomogą finansowo naszą jednostkę, pozwalając nam na zakup sprzętu przeciw pożarowego. Pamiętaj o tym aby zachęcić przyjaciół i najbliższych aby przy składaniu PIT-u wpisać WPISZ NUMER KRS 0000116212 natomiast w polu „Cel szczegółowy” OSP W DOBRZECHOWIE, DOBRZECHÓW 403, 38-100 STRZYŻÓW.

Czym się zajmujemy

• DZIAŁANIA RATOWNICZO-GAŚNICZE

Podstawowym profilem działalności naszej jednostki to udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych, walka z pożarami, powodziami, usuwanie skutków lokalnych podtopień, klęsk żywiołowych, udział w akcjach poszukiwawczych.

• PROPAGOWANIE WIEDZY POŻARNICZEJ

Jednostka prowadzi także działania mające na celu propagowanie szeroko rozumianej wiedzy pożarniczej wśród lokalnej społeczności, poprzez różnego rodzaju pokazy, pogadanki, prezentacje sprzętu i wyposażenia.

• UDZIAŁ W ZAWODACH POŻARNICZYCH

Od wielu lat wystawiamy drużynę sportową do zawodów sportowo-pożarniczych, aby poprzez taką formę rywalizacji móc doskonalić swoje umiejętności i pracę zespołową.

1% Podatku

• Drodzy sympatycy OSP w Dobrzechowie jak co roku kierujemy prośbę do wszystkich, którzy identyfikują się z naszą jednostką o wspólne zaangażowanie w kampanię „1% podatku”. Jest to okazja dla nas wszystkich do wsparcia naszej jednostki poprzez odpis na naszą rzecz 1% podatku dochodowego w rocznych zeznaniach podatkowych PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39. Środki uzyskane z 1% za pośr...ednictwem Związku OSP RP wspomogą finansowo naszą jednostkę, pozwalając nam na zakup sprzętu przeciw pożarowego. Pamiętaj o tym aby zachęcić przyjaciół i najbliższych aby przy składaniu PIT-u wpisać WPISZ NUMER KRS 0000116212 natomiast w polu „Cel szczegółowy” OSP W DOBRZECHOWIE, DOBRZECHÓW 403, 38-100 STRZYŻÓW.